11 berlocker, total vikt ca 10 gram, längd ca 17 cm, bredd ca 0,2 cm
Otydliga stämplar. Obetydligt ytslitage. Repor. Slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10