MULBERRY, väska "Bayswater"

MULBERRY, väska "Bayswater"

Präglad lackläder i svagt rosa ton med detaljer i roséfärgad metall. Invändigt ofodrad, 1 större ficka med dragkedja samt 2 mindre öppna. Märkt Mulberry, samt numrerad plakett. Tag med lås. H 30, L 36, B 12, handtag H 16. Dustbag

Något slitage.

Utropspris
4 000 SEK