1083802

ALVAR AALTO, pallar 3 st, Artek 1900-talets slut.

Modell 60 samt E 60. Sitthöjd 44 cm.

Konditionsrapport

Ställvis slitage och märken. En ommålad.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Anna Rosenius

    Anna Rosenius
    Specialist Design

    anna.rosenius@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 200 EUR

    Slutpris

    342
    EUR
    3 595 SEK
    386 USD

    Budhistorik (35 bud)
    11A16 sep 2018 9:20342EUR
    1316 sep 2018 9:20322EUR
    11A16 sep 2018 9:20302EUR