Halsband, armband och brosch; samt kors och brosch.Silver m m, korset förgyllt. förgyllt.
Åldersrelaterat slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10