Pärla ca 13.5-14mm, diamanter ca 0.18 ct, total vikt 12 gram, kedjans längd 42 cm. Stämplad BTS, Stockholm 2009.
Obetydligt ytslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10