Allmoge
108587

HÖRNSKÅP, 1800/1900-tal

HÖRNSKÅP, 1800/1900-tal

Rödmålat. Två luckor med bakomliggande hyllplan. H 120, L 66, B 50. Nyckel finns.

Slitage

Utropspris
900 SEK