ELON ARENHILL RING 18K guld med 1 amasonit ca 2,5 x 2 cm, Malmö 2000
Total vikt 21,1 g. Storlek 19,5/61,5. Ringskena något flexibel.
Nagg. Repor. Slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK