ELON ARENHILl RING 18K guld m 1 granat (grossular)ca 8 x 10 mm och 2 briljanter totalt ca 0,07 ct, Malmö 1991
Total vikt 16,2 g. Storlek 19.5/62. Ringskena något flexibel. Original etui.
Nagg. Repor. Slitage. Granat sliten.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK