RING 18K gul d m 3 briljanter totalt 0,50 ct enligt gravyr; Liljerroths Guldatelje, Bara 2001

Total vikt 9,3 g. Storlek 18,25/57. Personlig gravyr.

Repor. Slitage.

Utropspris
5 000 SEK