MATGRUPP, 7 delar, 1900-tal.

MATGRUPP, 7 delar, 1900-tal.

Målad. Slagbord, två karmstolar samt fyra stolar. Stolarnas sitthöjd 46, bredd 48-53, djup 40-45, höjd 102 cm. Bordets längd (22+73+73) 168, bredd 119, höjd 77 cm.

Slitage. Repor. Märken. Fläckar.

Utropspris
5 000 SEK