18K vitguld. AEN, Atelier Ajour. Stockhom, ej årsstämplad. Briljantslipad diamant ca 0,50 ct, ca Top Wesselton/Wesselton/VS. Storlek 18/56,5. Vikt 2,7 gram.
Bruksslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10