SMYCKESSET, armband, brosch, örhängen, 14K guld, emalj, 1800-tal.

Armbandets längd 16 cm. Örhängenas höjd 40 mm. Broschens bredd 35 mm. Vikt totalt ca 48 g.

Dekorbortfall. Slitage. Skador.

Utropspris
600 EUR