ANNA ÖRNBERG, glasservis, 42 delar, Strömbergshyttan, 1990-tal.
Tio champagneglas, elva vinglas, tio whiskeyglas, tio snapsglas, skål. Höjd 8- 22 cm.
Bruksslitage. Ett champagneglas och två snapsglas med nagg.