Märkt "Armand Marseille 370, A 1 M Germany". Huvud i porslin, armar i massa. Stoppad kropp och stoppade ledade ben. Höjd 47 cm.
Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Ett öga skadat.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10