Fanerat med valnöt, ovalt med två iläggsskivor à 55 cm vardera, längd 138 (248), bredd 100, höjd 72 cm (till sarg 66 cm).
Obetydligt ytslitage. Smärre fläckar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10