Rund form. Kontursågade ben och rundad rygg. Längd 72, bredd 34, höjd 102 cm, utfälld diameter 72, höjd 51 cm.
Åldersrelaterat slitage. Lagningar. Skador.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10