Ett med monogram a tergo,; ett annat med etikett samt anilinstämpel 'Helsinki Exhibition of Photographic Art' (ej daterad). 28 x 35 - 49 x 36.
Slitage. Veck. Reva.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10