Konst Contemporary
1091593

Max Mikael Book

(Sverige, Född 1953)
Max mikael book, blandteknik på pannå, signerad och daterad 2009 a tergo.

Max Mikael Book, blandteknik på pannå, signerad och daterad 2009 a tergo.

"Morgola", ur serien "Some & lonesome". 90 x 60 cm

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
30 000 SEK