OLE LYNGGAARD ARMBAND 18K guld med briljanthjärta 0,18 ct enligt gravyr
Total vikt 29,8 g. Längd och bredd ca 17 x 1,5 cm. Design Charlotte Lynggaard. Original etui.
Repor. Slitage.