en ca 0.80 ct ca J p1 en ca 0.90 ct ca M si stämplad H&Å, Stockholm 1959. Storlek 17 3/4, vikt 3.7 gram.
Bruksslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10