Sergei Aleksandrovich Vlasov

(Ryssland, 1873-1942)
Sergei Aleksandrovich Vlasov
(Ryssland, 1873-1942)

SERGEI ALEKSANDROVICH WLASOV, blandteknink, signerad med initialer och daterad -93

"Afton stämning på Bentun", 21x13,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Utropspris
400 EUR