FEKNER, JOHN & LEICHT, DON 1950 & 1946, signerad med dedikation. Träskulptur med bemålad metall.
Utan titel. Signerad Don Leicht. Höjd 12 cm. Längd 23 cm. Djup 7 cm.
Obetydligt ytslitage.
Anders Tornberg Gallery, Lund.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10