ÖRHÄNGEN, 1 par, silver, förgyllt silver, labradoriter, rosen, gammal, och 8/8 slipade diamanter ca 2 ct

Total vikt 10,1 g. Mörkoxiderat och förgyllt silver. Kroksystem. Längd ca 57 mm och 60 mm. Bredd ca 16 mm.

Repor.

Utropspris
10 000 SEK