Smycken Örhängen
1097562
ÖRHÄNGEN 18K guld vita spineller troligen syntetiska, skruvmekanism, J Petterssons Stockholm 1968

Total vikt 3,4 g. Ca 7 x 7 mm.

Slitage. Repor. Nagg.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46-76-209 59 81

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 000 SEK