ÖRHÄNGEN 18K guld vita spineller troligen syntetiska, skruvmekanism, J Petterssons Stockholm 1968.

Total vikt 3,4 g. Ca 7 x 7 mm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Nagg.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - S2

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Unni Trolle

    Unni Trolle
    Gemmolog, värderare

    unni.trolle@bukowskis.com

    Auktionen avslutas:
    CET

    6 dagar 4 timmar

    Utropspris: 2 000 SEK

    505
    49 EUR
    56 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 555 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    317 nov 09:20505SEK
    216 nov 12:50400SEK
    115 nov 20:20300SEK