ARMBAND 18K guld m berlocker bismarcklänk 25,5 g, Lagerströms Fabrik AB Stockholm 1946

Längd ca 19 cm. Bredd ca 0,7 cm.

Repor. Slitage.

Utropspris
7 500 SEK