Hoboväska i skinn, lackläder och vinyl. Justerbar axelrem och dragsko. Tygfodrad. Innerfack med dragkedja. Märkt "BURBERRY MAD IN ITALY" och numrerad. 42 x 20 x 12 cm.
Dustbag medföljer.
Obetydligt slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.