SKULTUNA MESSINGSBRUK, reseljusstakar, ett par, 1800-talets första hälft.
Rund, hopskruvad diameter 11, höjd 2,5 cm. Höjd 7 cm monterade.
Åldersrelaterat slitage. Bucklor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10