ARMRING 14K guld m 9 briljanter ca 0,5 ct

Total vikt 23,9 g. Ca 6,5 x 5,5 x 0,5 cm. En briljant saknas.

Repor. Slitage. 1 briljant saknas.

Utropspris
6 000 SEK