JOSEF FRANK, golvlampor, två stycken, modell 2148. Firma Svenskt Tenn.

Stomme av mässing. För fyra ljus vardera. Totalhöjd ca 150 cm.

Konditionsrapport

Skärmar med Skador och fläckar. Ej funktionstestad. Slitage. Märken. Bucklor. Repor.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T13

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Graflund

Johanna Graflund

johanna.graflund@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    3 dagar 20 timmar

    Utropspris: 5 000 SEK

    1 000
    97 EUR
    114 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 100 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (1 bud)
    113 okt 11:381000SEK