Klänning i svart satin i siden- och viskosblandning. Transparent detalj på ena aveln och ärmen. Märkt. "HELMUT LANG NEW YORK".
Obetydligt slitage. mindre skador på söm runt halsringningen.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10