Design
1099996

SØREN NISSEN & EBBE GEHL, skrivbord, "AK1320", Aksel Kjersgaard, Naver Collection, Danmark.

Valnöt. Uppsats med låda samt olika fack. En låda i sarg. Längd 91, bredd 68, höjd 88 cm.

Smärre slitage och repor.

Utropspris
5 000 SEK