TONY LANDBERG, Pigmentutskrift på fineartpapper signerad och numrerad 4/35.
Italien 1972. Framtagen senare. Bildyta ca 70 x 101 cm.
Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
20 000 SEK