MATTA, "Korall brun", rölakan, Erik Lundberg, Vävaregården, ca 303 X 200 cm.
Signerad V
Obetydligt ytslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10