OMEGA, Constellation "Pie-Pan", armbandsur, 34 mm

Guld 18K, mekaniskt verk (automatisk), plexiglas, datum, läderband (nytt, Omega, med originalspänne), ca 1961, box, vikt tot ca 50 g

cal 561 boettnr 14393/4.SC.61 serienr 18004902

Lättare åldersrelaterat slitage med repor. Gravyr baksida "Bertil Olofsson Jönköping". Fungerar vid enklare test. Ingen servicehistorik föreligger. Funktion garanteras ej

Utropspris
12 000 SEK