Mahognyfaner. Bredd 176 cm. Djup 70 cm. Höjd 77 cm. Total höjd ca 97 cm. Nyckel finns.
Slitage. Skador. Nedmoterad.
Gunnel och Gunnar Nyman.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10