Ginori, Italien 1800-talets slut. Motiv med Minerva och muserna. Originalet från Urbino 1500-talets slut i Hermitagets samlingar i S:t Petersburg. Storlek 54x68 cm.
Smärre slitage. Nagg.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.