OKÄND KONSTNÄR, signerad A Brunewilliers (?) olja på duk
Läsande kvinna. 40 cm x 50 cm. Signerad A Brunewilliers.
Ytsmuts. Skrapmärken runt dukens ytterkanter. Repor. Färgbortfall och krackelyrer.