SAMLING BARBIEDOCKOR MED TILLBEHÖR, 4 st dockor, Mattel, 1960-tal.
Barbie, Ken, Midge och Skipper. Beauty box "Barbie & Midge Travel pals". Samt Skippers garderob. En ställning. Mängder av originalkläder och accessoarer.
Ställvis slitage. Ställvis skador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.