GOLVLAMPA lergods, "Balders död" signerad Marian Zawadsky, 1961

Balusterformad. Dekor föreställande Balders död. Tot höjd inkl. skärm 160 cm.

Ej examinerad ur ram. Skräm med slitage och skador.

Utropspris
2 500 SEK