GOLVLAMPA, 1920/30-tal.

GOLVLAMPA, 1920/30-tal.

Betsad björk. Två ljuspunkter. Bordsskiva med infälld glasskiva. Fyrdelad fot. Bordsskivans diameter 61, skärmens diameter 70, höjd 190 cm.

Slitage. Märken. Repor. Skador på skärm.

Utropspris
3 000 SEK