SOFFA samt FÅTÖLJ, 1900-talets slut.

Tvåsitssoffa, längd 155, djup 80, höjd c:a 65 cm. Fåtölj bredd 81 cm. Lösa stoppade dynor, klädda i blommigt tyg från Jobs,

Slitage. Fåtöljen med hårt slitage och hål på armstödet.

Proveniens

Rekvisita från TV-serien "Vår tid är nu".

Utropspris
2 500 SEK