JULSERVIS, 28 delar, porslin, "God Jul" / "Old Gustavsberg", Rörstrand, sent 1900-tal.
9 mattallrikar, diameter 25 cm
9 djupa tallrikar 21 cm
7 assietter diameter 20 cm
2 ljusskakar höjd 12 cm
Kanna höjd 15 cm
Smärre slitage.