CARTIER, Tank Francasie, armbandsur, 20 mm
18K vitguld, quartz, safirglas, cabuchonslipad safir, original 18K vitguldslänk samt extra länkbitar, viklås, vikt tot ca; 77 g, box och cert sep 2005
cal 057, refnr W50012S3, serienr 2403198769CD,
Åldersrelaterat slitage. Repor. Servad juni 2005 (Periodisk service) kvitto medföljer. Funktion garanteras ej. Fungerar vid enklare test.