FREDRIK NIELSEN, vas samt skål, glas, en signerad Fredik Nielsen och daterad -07.
Polyktomt glas. Höjd 19-30, diameter 23-29 cm.
Vas med spricka och skada.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK