18K vitguld, mekaniskt verk (manuell), safirglas, infattade diamanter (12 x ca; 0,02-0,03 ct, tot 0,33 ct) integrerad original stel länk i 18K vitguld Ø 49 mm, vikt tot ca; 22 gram, box och cert, ca; 1956
ref nr 2030088, serienr 15945528
Åldersrelaterat slitage. Repor. Ingen servicehistorik föreligger varför funktion ej garanteras och en genomgång rekommenderas. Fungerar vid enklare test.