HALSBAND samt RING, sterling silver, ring med bergskristall ca 13 x 13 mm, halsring Ulla Hallberg Halmstad 2013

Total vikt halsband och ring; ca 50 g och 12,6 g. Ring storlek 17,5/54. Halsband ca 52 cm i omkrets.

Slitage. Repor. Anlupen.

Utropspris
2 000 SEK