Vikt 4.1 gram, storlek 17 3/4, stämplad KLC, Stockholm 1982. Kvalitet ca H-I vs-si
Obetydligt ytslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10