MULBERRY, resväska.
Svart scotchgrain med detaljer i brunt skinn och mässing. Mindre fack med dragkedja. Invändigt foder i rutig textil. Fack med dragkedja och remmar. Märkt "MULBERRY ENGLAND". Mått ca 45 x 70 x 22 cm
Bruksslitage. Nötta kanter. Lukt. Repor. Fläckar. Märken. Trasig knappt för sammansättningen av handtagen.