KARAFFSTÄLL, nysilver och glas, 1800-talets andra hälft.

Ställ med dekor av bladverk. Tre fasettslipade karaffer. Total höjd 28 cm.

Åldersrelaterat slitage. Karaffstoppar inte original. Några nagg.

Utropspris
2 000 SEK