LAPPONIA COLLIER 18K guld design Björn Weckström "Papillon" numrerad 60/100, Finland 1986, originalpåse i svart mocka
Weight 40,3 g. Length approx 43 cm. Papillon approx 4 x 4 cm.
Slitage. Repor.